«Калина»  інформує!

При відділенні надання адресної грошової та натуральної допомоги Комсомольського міського територіального центру   соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» працює пункт прокату засобів реабілітації та пересування, де можна отримати інвалідні візки, ходунки, протипролежневі матраци, милиці, палиці, сидіння для ванни, поручні, тренажери ротаційні, платформи, що коливаються та інші.

На даний час в пункті прокату налічується 231 засіб.

Пункт прокату надає у користування такі засоби реабілітації:

• отримані за рахунок безкоштовного передавання до пункту прокату.
  • придбані територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Оплата за користування засобом реабілітації здійснюється наймачем відповідно до вимог чинного законодавства та умов договору.

Право на безоплатне обслуговування у пункті прокату мають:

• громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;
  • інші громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які  мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткових мінімуму для сім’ї;
  • громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Послуги іншим категоріям населення надаються за оплату відповідно розроблених тарифів.

Адміністрація ТЦСО «Калина» запрошує осіб, які потребують засоби реабілітації та пересування, звертатися в територіальний центр для їх отримання.

Довідки за телефоном 3-38-64.

Заступник директора
Сизченко Н.Я.