«Калина»  інформує !

Відділення соціально-побутової адаптації  Комсомольського міського територіального центру   соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» надає послуги з прання білизни (машинне прання до 5 кг).

Соціальний працівник відділення оформляє замовлення на послугу з прання білизни.

Оплата послуги з прання білизни здійснюється замовником відповідно до вимог чинного законодавства.

Право на безоплатне прання білизни мають:

• громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;
  • інші громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які  мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткових мінімума для сім’ї;
  • громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Послуги іншим категоріям населення надаються за оплату відповідно розроблених тарифів.

Одна послуга з прання білизни (машинне прання до 5 кг) коштує 25 грн. 95 коп.

Адміністрація ТЦСО «Калина» запрошує осіб, які потребують послуг з прання білизни звертатися в територіальний центр.

Довідки за телефоном 3-38-64.

Заступник директора
Сизченко Н.Я.