виконавчого комітету
Комсомольської міської ради Полтавської області
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені до проведення незалежної оцінки
об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню

Назва об’єктів:

1. Квартира № 73 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 34,2 кв.м.
  2. Квартира № 104 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 49,0 кв.м.
  3. Квартира № 126 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 82,7 кв.м.
  4. Квартира № 144 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 47,9 кв.м.
  5. Квартира № 176 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 49,0 кв.м.
  6. Квартира № 180 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 47,8 кв.м.
  7. Квартира № 210 у будинку № 97 по вул. Добровольського у м. Комсомольську загальною площею 49,0 кв.м.

Спосіб відчуження: шляхом продажу 1/2 часток квартир.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу. При цьому, якщо учасник конкурсу не менш як тричі брав участь у конкурсах щодо відбору експертів, то він може подати до комісії замість нотаріально засвідченої копії статуту офіційного листа про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • бізнес-програму учасника конкурсу;
  • один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 30 жовтня 2013 року за адресою: 39800, Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к. 312, тел.(05348) 2-17-73.

Конкурс відбудеться 30 жовтня 2013 року о 15-00 за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к. 204 (житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.).

Начальник житлового відділу
І.О. Киричок