Умови проведення конкурсу по залученню приватного інвестора у будівництво гаражних боксів:

1. До участі у конкурсі допускаються громадяни України та іноземних держав, юридичні особи України та іноземних держав, які подали наступний пакет документів:

• заява на участь у конкурсі;
  • інвестиційна пропозиція;
  • копія ліцензії на здійснення будівельної діяльності;

а) для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

• копії установчих документів;
  • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу у відповідності з вимогами Положень (стандартів) бухгалтерського обліку;

б) для учасників конкурсу, які є фізичними особами:

• копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  • свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця;
  • звіт платника єдиного податку або декларацію про доходи за останній звітний період.

2. Переможцем конкурсу визнається учасник конкурсу, який при виконанні усіх істотних умов залучення приватних інвестицій у будівництво гаражних боксів запропонував найбільшу суму інвестицій.

Істотні умови залучення приватних інвестицій у будівництво гаражних боксів (далі - об\'єкт):

Здійснення будівництва об\'єкта відповідно до проекта, розробленого та затвердженого у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Здійснення фінансування будівництва об\'єкта в обсязі 100 % кошторисної вартості будівництва.

Здійснення інвестором:

• технічного та авторського нагляду під час здійснення будівництва (власними силами або залученими на договірних засадах суб\'єктами господарювання);
  • контролю за відповідністю виконуваних будівельно-монтажних робіт проектній документації, державним будівельним нормам та іншим нормативним документам, вартісних показників будівництва;
  • приймання будівельно-монтажних робіт;
  • організаційних заходів та фінансування витрат, пов\'язаних з введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об\'єкта;
  • передачі відповідним експлуатуючим організаціям зовнішніх інженерних мереж після введення об\'єкта в експлуатацію.

Виконання власним коштом капітального ремонту соляного складу, який розташований за адресою: вул. Радянська, 1 та перебуває на балансі КП «СпецЕко» КМР, в строк до 01.11.2013.

Збереження права комунальної власності на земельну ділянку під будівництвом.

Закінчення будівництва об\'єкта та введення його в експлуатацію не пізніше 01.08.2014.

Здійснення благоустрою прилеглої до об\'єкта будівництва території.

Після введення об\'єкта в експлуатацію виділення у збудованих гаражних боксах обладнаних місць для технічного обслуговування, ремонту та зберігання спеціалізованих транспортних засобів, які перебувають на балансі КП «СпецЕко» КМР.

Протягом 10 років після введення об\'єкта в експлуатацію надавати послуги з прибирання територій міста, визначених заходами по виконанню програми «Благоустрій міста» на відповідний рік.

Документи на конкурс приймаються до 17-00 18.09.2013 за адресою:
м. Комсомольськ, вул. Радянська, 1, КП «СпецЕко» КМР. Довідки можна отримати за телефоном: 2-16-66, 2-29-41.

Конкурс буде проведено 19.09.2013 о 10-00 за адресою: м. Комсомольськ, вул. Радянська, 1, КП «СпецЕко» КМР.

Директор департаменту економічного
розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова