Програма слухань/натисніть для завантаження/

ОРГАНІЗАТОРИ СЛУХАНЬ:
1. Міністерство у справах сім\'ї, молоді та спорту.
2. Полтавська обласна державна адміністрація, управління у справах сім\'ї та молоді
3. Орган місцевого самоврядування м. Комсомольська Полтавської області.

ПАРТНЕРИ СЛУХАНЬ:
1. Програма розвитку ООН в Україні.
2. Корпус Миру США в Україні.
3. Бюро інформації Ради Європи в Україні.
4. Асоціація міст України.
5. Фонд підтримки місцевого самоврядування в Україні.
6. Національний комітет з питань реалізації європейської кампанії «Всі різні-всі рівні», м. Київ.
7. ЧММГО «Псі-Поліс», м. Черкаси.
8. ГО «Молодіжний центр демократії», м. Комсомольськ

Робота в комітетах проводилась за такими напрямками:

- комітет №1 (модератор Кочурін Максим, м. Харків) «Участь молоді у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях»;

- комітет №2 (модератор Свєткова Вікторія, м. Київ) «Формування правової культури і профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі»;

- комітет № 3 (модератор Мартинович Наталія, м. Комсомольськ) «Освіта молоді, її інтелектуальний і духовний розвиток, підтримка талановитої та обдарованої молоді»;

- комітет №4 (модератор Васильченко Олена, м. Комсомольськ) «Молодіжна культура, відпочинок, дозвілля, оздоровлення молоді, розвиток фізичної культури і спорту»;

- комітет №5 (модератор Федоренко Лілія, Комсомольськ) «Проблеми екології та виховання екологічної культури молоді»;

- комітет № 6 (модератор Богуслав Марія, м. Київ ) «Становлення і підтримка молодої сім\'ї, охорона материнства та дитинства»;

- комітет №7 (модератор Збітнєва Оксана, м. Комсомольськ) «Висвітлення в ЗМІ участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях»;

- комітет № 8 (модератор Кудряшова Анна, м. Київ) «Студентське самоврядування - демократичний шлях вирішення проблем студентської молоді».

У роботі Міжнародних молодіжних муніципальних слухань взяли участь представники Полтавської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей України, а також із Білорусі, Азербайджану, Придністров\'я, Російської Федерації та США.

Результатом плідної 3-денної роботи стала прийнята резолюція.

Р Е З О Л Ю Ц І Я
учасників «Міжнародних молодіжних муніципальних слухань-2008»,
з питань імплементації «Переглянутої європейської Хартії про участь молоді
в громадському житті на місцевому і регіональному рівнях»

Ми, учасники «Міжнародних молодіжних муніципальних слухань-2008» (далі - Слухання) з питань імплементації «Переглянутої європейської Хартії про участь молоді в суспільному житті на місцевому і регіональному рівнях» (далі - Хартія), обговорили стан реалізації молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях в Україні, беручи до уваги досвід участі молоді у громадському житті на місцевому та регіональному рівнях, спираючись на стандарти та рекомендації, викладені у Хартії,

В И Р І Ш И Л И:

Докласти максимум зусиль до втілення ідеї реалізації молодіжної політики в регіонах України на принципах Хартії.

- Продовжити реалізацію проекту «ТИ-ЄВРОПЕЄЦЬ», що спрямований на інформування громад щодо положень Хартії, через автобусний промотур по Північних регіонах України.

- Залучити до реалізації ідеї імплементації Хартії інші проекти та міжнародні організації, які працюють в Україні.

- За допомогою представників громадських організацій та об\'єднань, з числа учасників Слухань створити молодіжне лоббі на рівні Асоціації міст України та громад.

- Звернутись до Міністерства України сім\'ї, молоді та спорту за фінансовою підтримкою щодо реалізації проекту «ТИ-ЄВРОПЕЄЦЬ» та надати результати моніторингу втілення положень Хартії в регіонах по закінченні впровадження даного проекту.

- Рекомендувати всім суб\'єктам реалізації молодіжної політики, звертати особливу увагу на участь молоді в процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях, а саме:

- Активізувати діяльність колективних дорадчих структур при органах місцевого самоврядування;

- Використовувати інтернет-ресурси для оперативного обміну новинами про акції, проекти що плануються та результати їх впровадження;

- Сприяти створенню умов для змістовного відпочинку та дозвілля молоді, пропаганди здорового способу життя в молодіжному середовищі.

- Звернутися до керівників вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації з проханням підтримувати студентські ініціативи та проекти, розроблені учасниками МММС-2008.

Тетяна Оробченко, координатор проекту