Виконавчого комітету Комсомольської міської ради

про оголошення некомерційного конкурсу на право укладення договору орендикомунального майна

Назва об\'єкта та місцезнаходження: будівля котельної площею 279,3 кв. м, розташована за адресою: вул. Миру, 10.

Основні умови конкурсу:

1. Мета використання приміщення - офіс.

2. Розробка проекту реконструкції орендованої будівлі в строк до 01.01.2009 року.

3. Здійснення реконструкції орендованої будівлі для використання її за призначенням в строк до 01.07.2009 року та введення об\'єкта в експлуатацію.

4. Виконання робіт з перенесення опалення рентгенархіву та одноповерхового інфекційного корпусу Комсомольської міської лікарні, що проходить через будівлю котельні, на вулицю шляхом прокладки труб в лотках та приєднання окремо до теплової камери з встановленням вузла комерційного обліку теплової енергії для обліку даних приміщень.

5. Виконання електропостачання рентгенархіву, кисневої станції та одноповерхового інфекційного корпусу Комсомольської міської лікарні, що проходить через будівлю котельні, прокладкою кабелю від двоповерхового інфекційного корпусу Комсомольської міської лікарні.

6. Укладення договору оренди будівлі на 35 місяців.

7. Будівництво переможцем конкурсу гаража на три бокси на території лікарні на узгодженій з орендодавцем земельній ділянці в строк до 31.12.2009 року з подальшою безоплатною передачею гаража в комунальну власність територіальної громади м. Комсомольська шляхом дарування не пізніше 3 місяців після введення об\'єкта в експлуатацію . Сплата орендарем всіх витрат при оформленні договору дарування.

8. Благоустрій прилеглої території.

9. Укладення переможцем конкурсу договору з міською радою про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне землекористування не пізніше 1 місяця з моменту укладення договору оренди будівлі.

10. Оформлення переможцем конкурсу правовстановлюючих документів на землю не пізніше одного року з моменту укладення договору оренди будівлі.

11. Проведення переможцем конкурсу незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання звіту про оцінку на затвердження орендодавцю не пізніше 2 місяців з моменту укладення договору оренди .

12. Нарахування орендної плати здійснюється згідно з діючою Методикою.

Заяви на конкурс приймаються до 23.07.2008 включно до каб. 203 міськвиконкому. До заяви необхідно додати: - копію свідоцтва про реєстрацію СПД;

- копію паспорта (для фізичних осіб);

- копію статуту (для юридичних осіб);

- копія балансу або звіту СПД про сплату єдиного податку або

інших документів, які підтверджують відомості про

платоспроможність учасника конкурсу;

- техніко-економічне обгрунтування використання орендованого приміщення;

- ескізну пропозицію по реконструкції будівлі.

Конкурс буде проведено 24 липня 2008 року за адресою: вул.Миру, 24, каб.313.

За більш детальною інформацією звертатися до каб. №203 або зателефонувати 8 (05348) 2-28-75.

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів      О.В. Овчиннікова