19 грудня 2015 року в м.Кременчуці за підтримки громадської організації спортивного клубу «Нафтохімік», директор Котляренко Л.Г., пройшла відкрита першість ГО СК «Нафтохімік» у жимі штанги лежачи.

Дякуючи тренерам клубу «Еталон» Задворному Борису й Онищенку Олексію участь у змаганнях взяв спортсмен з інвалідністю Непомнящих Сергій, хоча в змаганнях брали участь тільки здорові учасники.

Наш Сергій гідно виборов друге місце, вижавши штангу з результатом 72,5 кг і повернувся додому з срібною медаллю.

Прикладом для Сергія завжди були його тренери. Олексій Онищенко також брав участь у змаганнях, здобувши перше місце у своїй ваговій категорії. Громадська організація «Незламані духом» дякує Шашину А.М. за підтримку й гідне виховання спортсмена.

Тетяна Амельченя