22-25 лютого в м. Запоріжжі пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю всіх нозологій. П’ятеро спортсменів нашого міста (члени громадської організації) взяли участь у змаганнях такого рівня. Четверо з них – Федоренко Микола, Кривчун Андрій, Непомнящий Сергій, Біленко Руслан – вихованці тренера Городинець Надії Олександрівни. Роздайбіда Анастасія – вихованка тренера Бодрик Тетяни Олександрівни.

Наші легкоатлети виступили гідно, показавши відмінні результати зі штовхання ядра. Федоренко М. виконав нормативи кандидата в майстри спорту, Кривчун А. – майстра спорту міжнародного класу. Непомнящий С. і Біленко Р. також виступили гідно, але треба ще працювати.

Вітаємо наших хлопців і їх тренера з гідною перемогою. Дякуючи Павлову Віталію, постійному нашому спонсору, хлопці змогли взяти участь у цих змаганнях.