Напередодні Нового року усі громадяни традиційно починають готуватись до Новорічних свят. Кожна родина мріє зібратися за новорічним столом біля ялинки. На жаль, незаконне придбання, а саме вирубка або купівля несертифікованої «лісової красуні», може зіпсувати свято не тільки дітям, а й дорослим.

Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що згідно з статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках», ст. 152 КУпАП «Порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів», ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності» законодавством України передбачено виплату значного штрафу.

Звертаємося до жителів і гостей нашого міста з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон!

Заступник директора ДЖКГ
Овчаренко А.М.