24-25 квітня 2015 року у місті Черкасах відбувся Національний турнір Спеціальної Олімпіади України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь збірні команди Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Запорізької, Львівської та Херсонської областей – усього 35 атлетів.

Спортсмени змагалися у бігу на дистанціях 100 м, 200 м та 800 м, у стрибках у довжину, штовханні ядра та естафетному бігу 4 по 80 м.

Полтавську область на змаганнях представляла збірна команда, складена зі спортсменів Спеціальної Олімпіади міст Кременчука та Комсомольська. До її складу увійшли Тетяна Білик та Денис Васюк (ГО РСКІ «Спешиал Олімпік») з м. Кременчука та 16-річна Анастасія Роздайбіда та 25-річний Віталій Хованець (спортсмени «Інваспорту») м. Комсомольськ.

Очолили делегацію Полтавської області на змаганнях президент ГО РСКІ «Спешиал Олімпік» Сергій Христенко та спеціаліст Комсомольської філії «Інваспорту» Тетяна Амельченя.

У напруженій спортивній боротьбі Анастасія та Денис стали володарями золотих медалей у дистанції 100 м. На дистанції 200 м Анастасія Роздайбіда виборює срібну медаль, а Віталій Хованець – бронзову. Спортсменів з Комсомольська готувала до змагань тренер-викладач Комсомольської філії «Інваспорту» Тетяна Бодрик.

У завершенні програми змагань відбулася естафета 4 по 80 м, у якій збірна команда Полтавської області у повному складі вперше в історії інвалідного спорту області виборола бронзові медалі.

Цей виступ наших спортсменів на Всеукраїнських змаганнях Спеціальної Олімпіади став найкращим за останні 12 років. У штовханні ядра серед жінок зі своїм особистим рекордом перше місце зайняла Тетяна Білик. Учасники нашої команди отримали від Спеціальної Олімпіади України грамоти, медалі, цінні призи та талони до магазинів системи «Мак-Дональдс».