Комсомольчани! Ви маєте щире й чуйне серце. Це ви, не знаючи прізвищ та імен, кому в критичній ситуації будуть потрібні ваші гроші, протягом 10-ти років віддаєте свої кошти у Фонд «Милосердя». Будьте впевнені – кожна ваша копійка витрачена на рятування життя чи здоров’я дітей. Голосно про це не говорять, бо милосердя тиха справа.

Звертаємося до всіх, незалежно від віку та статі, національності та віросповідання, до колективів та простих громадян, дітей та дорослих: на нашу допомогу розраховують ті, кому найважче в цьому світі -  діти з обмеженими фізичними можливостями.

Знайдіть час та здійсніть акт доброї волі, перерахуйте кошти на рахунок Фонду «Милосердя», і будьте певні того, що кожна ваша копійка дійде до дитини, яка цього потребує.

Комсомольська міська рада, з поміткою «Фонд «Милосердя»

р/р 35426302050520 в УДКСУ м. Комсомольськ
ГУДКСУ  в Полтавській області
Код ЄДРПОУ 04057646