19 серпня 2015 року відбувся огляд навчально-виховних закладів міста з питань готовності до нового навчального року 2015-2016.

Комісія на чолі з секретарем Комсомольської міської ради Світланою Калашнік за участю керівників та спеціалістів відділу освіти, міського методичного кабінету, міського комітету профспілки працівників освіти, санітарно-гігієнічного відділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, головного спеціаліста відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці перевірила стан готовності приміщень шкіл та дитячих садків, спортивних майданчиків, їдалень, впорядкованість прилеглих територій, дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог державного пожежного нагляду.

Комісією підготовлено акти прийому готовності закладів до роботи. Зауваження та пропозиції прийнято до відома.

Результати перевірки прокоментувала секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік: «Загальноосвітні та дошкільні заклади  Комсомольська готові 1 вересня розпочати новий 2015-2016 навчальний рік. Протягом літнього періоду виконано капітальні ремонти, впроваджено енергозберігаючі технології. Виявлені у ході перевірки недоліки буде усунуто найближчим часом».