17 травня 2012 року  в малій залі виконкому Комсомольської міської ради  відбувся навчальний семінар «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», який реалізується за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Мета семінару — розробка механізму врахування гендерного аспекту при бюджетуванні в сфері охорони здоров’я та фізкультури і спорту. На попередньому семінарі були визначені саме ці напрямки для подальшої роботи. На заході були присутні керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара, керівники управлінь та відділів міської ради, працівники виконкому, представники засобів масової інформації. Координатором навчального семінару виступила радник міського голови з питань місцевого самоврядування Н.Р.Карпець. В своїй презентації вона познайомила присутніх з базовими поняттями і принципами гендерного бюджетування, співвідношенням чоловіків і жінок, зайнятих у різних сферах громадської та політичної діяльності, навела приклади моделей гендерно обізнаної економіки, які існують в країнах Європи, та зазначила, що ідея гендерного бюджетування неодмінно має перебувати в полі зору місцевих органів влади. Крім того, Неля Ростиславівна представила учасникам заходу посібник з досвіду роботи Житомира з питань гендерної політики.
В ході заходу своїми напрацюваннями з даного питання поділились начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник відділу фізкультури і спорту В.В.Подрезан, начальник фінансового управління В.І.Баландіна.
В кінці зустрічі всі учасники семінару зійшлись на думці, що гендерне бюджетування дозволяє оптимально розподілити кошти, щоб задовольнити потреби територіальної громади