Навчальний семінар для депутатів

21 листопада в малій залі виконкому відбулось засідання депутатського клубу, на якому  пройшов навчальний семінар за результатами соціологічного дослідження. Соціологічне дослідження «Задоволеність населення міста Комсомольськ рівнем надання послуг» проводила громадська організація «Центр муніципального розвитку» у квітні-червні 2012 року.

Перед депутатами виступили голова ГО «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль, директор департаменту економічного розвитку і ресурсів Ольга Овчіннікова, начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем Богдан Манько. Найбільш значущі узагальнені результати вони показали для членів депутатського клубу у вигляді презентації.

Основні результати дослідження охоплювали сфери водопостачання, житлово-комунального господарства, чистоти, благоустрою та стану доріг міста, освіти, медичної допомоги, соціальної допомоги та соціальних послуг, громадської безпеки, діяльності органів місцевого самоврядування.

Розглянувши результати дослідження та порівнявши їх з результатами опитування 2010 року, було зроблено певні висновки щодо  напрямків роботи над розв’язанням тих чи інших проблем, в тому числі й при формуванні міського бюджету.

З текстом соціологічного дослідження «Задоволеність населення міста Комсомольськ рівнем надання послуг» можна ознайомитись безпосередньо на офіційному сайті Комсомольської міської ради.