19 лютого у міськвиконкомі відбувся навчальний семінар на тему «Розробка проектів Стратегічного плану». У семінарі брали участь начальники відділів та управлінь міськвиконкому.

Начальник відділу економічного аналізу, інвестицій та внутрішнього фінансового контролю В.М. Пятіна розповіла, що розробка Стратегічного плану Комсомольська була розпочата ще у 2002році (тоді Стратегічний план був розрахований до 2006р). У 2005 році цей план було продовжено до 2013року. Сьогодні ж стратегія розвитку нашого міста потребує доопрацювання. До складу робочої групи по розробці стратегічного плану увійшли перший заступник міського голови Ю.М. Муха, а також спеціалісти департаменту економічного розвитку і міського фінансового управління. Віта Михайлівна нагадала присутнім, що Стратегія розвитку громади включає 3 складові:

- куди прямує місто;

- якими є початкові умови;

- мета, якої необхідно досягти.

До майбутноьго образу (БАЧЕННЯ міста) належить досягнення цілей.

Віта Михайлівна також підкреслила, що на сьогодні затверджена тільки концептуальна частина Стратегічного плану розвитку, а заходи по його реалізації ще необхідно буде затвердити.

Директор департаменту економічного розвитку О.В. Овчиннікова розповіла присутнім, як під кожну ціль розробляється проект. Ольга Віталіївна підкреслила, що не всі проекти мають приносити економічний зиск, можуть бути проекти соціального спрямування, але їхньою обов\'язковою умовою є актуальність. Остаточне затвердження проектів відбудеться на сесії міської ради після розгляду і схвалення Стратегічним комітетом