Нещодавно у м. Євпаторія завершився Національний Кубок України 2013 року, у стартах якого плавці Полтавщини завоювали 5 медалей — дві золоті, дві срібні, одну бронзову.

Переможцями турніру найвищого національного рівня стали наша землячка Марина Надточій (Комсомольськ), яка подолала 50 метрів брасом всього за 32,11 секунд, та Любомир Лемешко (Полтава), який переміг на 100-метрівці батерфляєм із результатом  59,92 секунди.

Срібну нагороду до свого золота у Євпаторії додав Любомир Лемешко на 50-метрівці батерфляєм (24,49 сек.). А Ярослав Денисенко (Полтава) завоював срібну медаль, подолавши 200-метрівку вільним стилем за 1 хвилину 49,89 секунд і бронзову медаль чудовий результат запливу на вдвічі довшій дистанції вільного стилю — 400 метрів (3:53,13).

Гарно виступили у Кубку країни дівчата з Полтавщини, які в окремому заліку у своєму дівочому віці незмінно були серед лідерів, а в загальному кубковому заліку входили до десяток кращих серед жінок: Олександра Конарєва (Комсомольськ) — 6 місце (50 м на спині), 7 місце (100 м на спині), 8 місце (200 м на спині), Анастасія Мєшакова (Комсомольськ) — 7 місце (400 м комплексне плавання), Лілія Ходня (Полтава) — 8 місце (100 м, батерфляй), Марина Надточій (Комсомольськ) — 9 місце (200 м, брас), Оксана Плахотя (Полтава) — 9 місце (400 м, вільний стиль).