З нагоди Дня знань 01 вересня в усіх навчальних закладах міста відбулися урочистості.

Привітати учнів, дітей, батьків завітали почесні гості: народний депутат України, засновник Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Костянтин Жеваго, міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК», засновник Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Віктор Лотоус, директор з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, комерційний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Віктор Міщенко.

Гості побували у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської, де оглянули нові кабінети, поспілкувалися з учнями професійного 10 класу  з підготовки фахівців гірничого профілю, створеного при тісній співпраці міської влади та компанії «Ferrexpo» в рамках реалізації проекту «Старт у професійне майбутнє» (http://hp-rada.gov.ua/main/4134-u-komsomolsku-bude-vdkrito-profesyniy-klas-z-pdgotovki-fahvcv-grnichogo-proflyu.html).

Народний депутат України Костянтин Жеваго привітав учнів профільного класу з 1 вересня – Днем знань. Відзначив, що рушійною силою еволюційного розвитку особистості є навчання. Саме знання роблять людину професійнішою, успішнішою, більш конкурентоздатною. Підтримуючи освітні заклади міста, компанія «Ferrexpo» вкладає інвестиції в майбутніх професіоналів. Надаючи унікальний шанс отримати достойну освіту компанія розраховує на те, що учні сповна використають усі надані можливості - закуплену найсучаснішу техніку, передовий досвід, знання, вміння учителів, спеціалістів гірничої справи – на користь собі, комбінату, місту. «Ми чекаємо вас на виробництві, але чекаємо освіченими, відповідальними професіоналами», - підсумував Костянтин Жеваго.

Міський голова Дмитро Биков підкреслив, що сьогодні на світових ринках праці на молодих спеціалістів чекає велика конкуренція. Сучасний світ цифрових технологій висуває задачі формування фахівців нового покоління з високим рівнем професійної майстерності, здатністю до самоаналізу, критичному мисленню й постійній самоосвіті. Перевагу матимуть ті, хто володітиме спеціальними знаннями та навичками. ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» - гарна школа, що задає правильний вектор особистого розвитку. На базі СЗОШ № 5 створено профільний клас, розроблено відповідну навчальну програму, забезпечено теоретичну та практичну підготовку випускників до вступу до ВНЗ на спеціальності гірничої справи. Підприємства групи «Ferrexpo» мають на меті підтримувати студентів, які успішно навчатимуться, забезпечити їх робочими місцями, достойною заробітною платою. Очільник міста порадив дітям старанно навчатися, побажав успіхів у досягненні цілей.

Приєднався до вересневих привітань голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, який підтвердив актуальність та затребуваність гірничих інженерів: «Сьогодні гірнича спеціальність дає можливість для самореалізації та просування в житті». Побажав учням успіхів та всіляких перемог.

Директор з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко звернулася до дітей з проханням серйозно підійти до навчання, використати усі надані можливості, сумлінно працювати над собою у всіх напрямках: «Бажаю вам правильно визначити своє покликання й чекаємо вас на підприємстві. Ви – перші, на вас чекають успіх та нові можливості».