28 лютого в малій залі виконкому відбулася розширена нарада за головування заступника міського голови Надії Угнічевої з керівниками структурних підрозділів виконкому, комунальних підприємств, які опікуються питаннями надання державних соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, учасникам бойових дій за участі голови громадської організації «Учасників бойових дій на Сході України» Кирила Бегейми, голови громадської організації «Асоціація ветеранів-миротворців», керівника Центру допомоги учасникам АТО Вадима Житника.

На засіданні Надія Угнічева представила уповноважену особу з питань надання державних соціальних гарантій в управлінні соціального захисту населення – Ольгу Котенко.

У ході роботи розглянули питання щодо забезпечення психологічного супроводу учасників антитерористичної операції.

Також кожен спеціаліст доповів про роботу підрозділу і питання, якими опікуються: поліпшення житлових умов, працевлаштування, виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову, медична допомога, психологічна реабілітація, професійна адаптація, надання разової грошової допомоги, харчування дітей у навчальних закладах, оздоровлення дітей, соціальний супровід сімей у складних життєвих обставинах, послуги психолога, надання соціальних послуг.

Начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська представила Пам’ятки інвалідам війни з числа військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та учасникам бойових дій з числа військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, де зазначені пільги, на які мають право учасники антитерористичної операції після встановлення їм відповідного статусу; вказані номера телефонів контактних осіб, які опікуються питаннями надання послуг.

Підводячи підсумки розширеної наради, заступник міського голови Надія Угнічева наголосила, що роботу соціальних служб, галузі медицини, освіти необхідно спрямувати на забезпечення потреб учасників антитерористичної операції, які є актуальними саме сьогодні.