Нарада з питань проведення заходів по ліквідації наслідків бурелому

26 червня у великій залі міськвиконкому перший заступник міського голови Д.Г.Биков провів екстренну нараду по ліквідації наслідків бурелому в Комсомольську. На нараду були запрошені керівники підрозділів, начальники КЖЕПів, голови ОСББ та КСН.

Дмитро Геннадійович познайомив присутніх з розпорядженням міського голови С.А.Супруна від 22 червня за №320-р, в якому запропоновано проведення на території міста заходів по ліквідації наслідків стихійного явища та забезпечення санітарного стану прибудинкових територій 27 червня 2012р. із залученням до участі підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності та фізичних осіб-підприємців.
Згідно з розпорядженням необхідно привести в належний санітарний стан закріплені території, а саме: розпилювання поламаних дерев, викорчовування пеньків, завантаження та вивезення колод, пнів, гілля, листя. Вивезення та складування деревини здійснити на визначених територіях. Зокрема, на прилеглу територію до котельні 15 мікрорайону, на полі навпроти вул..Дніпровської, на полігоні ТПВ, на майданчику колишньої човнової станції. Відповідальними за прийняття та складування призначені директор КВП «Комсомольськтеплоенерго» Лихожон М.М., директор КП «Озеленення» Романій Г.А., директор КП «СпецЕко» Кобченко Ю.А.

Роботи, пов’язані з відключенням електроенергії, будуть проводитись через повідомлення диспетчерської Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго».