На початку тижня в Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада в режимі відеоконференції, участь у якій взяли представники органів місцевого самоврядування: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко. Засідання вів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Відповідно до порядку денного були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки.

2. Про підсумки реалізації проектів міжнародної технічної допомоги на території Полтавської області у 2016 році.

3. Про хід виконання Програми підтримки ОСББ та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів із енергозбереження на 2015 – 2020 роки.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

За підсумками наради розглянуто усі питання, надано відповідні доручення.