28 вересня 2015 року о 09.00 в малій залі Комсомольської міської ради відбулася нарада у режимі відеоконференції за участі представників міської влади: Сергія Супруна, міського голови, Світлани Калашнік, секретаря Комсомольської міської ради, Юрій Муха, заступник міського голови, Нелі Карпець, начальника відділу цивільного захисту, моброботи та охорони праці. Вів засідання голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

На порядку денному наради розглянули питання:

1. Про стан реалізації в Полтавській області Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

2. Про стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.