Нарада з питань ліквідації наслідків стихії в Комсомольську.

21 червня в малій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів робочу нараду з подальшого координування роботи з ліквідації наслідків стихії в Комсомольську.

У нараді взяли участь керівники підрозділів,організацій, закладів. Проаналізовано ситуацію, визначено невідкладні оперативні завдання щодо роботи з ліквідації наслідків стихії в термін до 15 днів.

Очільник міста дав доручення відповідним службам підготувати докладну інформацію про рівень пошкоджень, нанесеного житловому фонду, в тому числі й приватному сектору, в місцях масового відпочинку людей та інших місцях, а також  надати пропозиції щодо необхідності додаткової техніки. Крім того, є необхідність визначитись з аварійними ділянками, які несуть загрозу життю та здоров’ю мешканців міста.

СА.Супрун наголосив на необхідності закріплення територій для прибирання за підприємствами, організаціями, навчальними закладами згідно з картою міста, визначивши найбільш проблемні місця. Ці території повинні бути ретельно прибрані, а вся розпиляна деревина з повалених дерев – вивезена та заактована. Сергій Андрійович також наголосив на необхідності посилення роботи правоохоронних органів та встановлення за необхідності камер спостережень.

Міський голова подякував колективу підприємств ВАТ «ПГЗК», «Єристівський ГЗК», «Ферощлях» за надану допомогу в ліквідації наслідків стихії.