altМіський голова Сергій Супрун, відкриваючи церемонію нагородження відзначив, що за 80 років існування повітряно-десантних військ десантники вписали немало героїчних сторінок в історію Батьківщини. «Голубі берети» - це братство, скріплене вірністю військовому обов’язку, труднощами й ризиком, пам’яттю про загиблих друзів. І сьогодні ветерани на «передовій» в мирний час, вкотре підтверджують, що вони на найважчих та відповідальних ділянках роботи. Очільник міста побажав всім присутнім ветеранам повітряно-десантних військ міцного здоров’я, добра, благополуччя, сімейного тепла та затишку.

Далі міський голова надав слово академіку Академії громадської безпеки Російської Федерації, члену Експертної ради С.Г.Губарєву. Сергій Григорович вручив нагороди ветеранам повітряно-десантних військ. Високих російських нагород були удостоєні такі комсомольчани: Кияшко Микола Юрійович та Мазаєв Сергій Вікторович, нагороджені ювілейною медаллю «80 лет ВДВ», Ващенко Сергій Васильович, Станович Віктор Петрович, Байдак Валерій Васильович – нагороджені орденом «Генерал Армии Маргелов», Беліченко Олександр Сильвестрович – орденом «Честь и мужество».

До привітань приєднались також голова громадської організації "Спілка ветеранів Афганістану" В.М.Рубан, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату Е.Г.Марченко, який вручив ветеранам подяки.

altМіський голова С.А.Супрун передав Подяку міського голови Члену Нагородної Думи Геральдичної Палати Російської Федерации

генерал-лейтенанту Полянському В’ячеславу Константиновичу та Лист подяки членам Нагородної Думи Геральдичної Палати Російської Федерации та вручив їх Сергію Григоровичу Губарєву.