11-12 квітня 2013 року у м. Комсомольську відбудеться семінар-нарада Національного олімпійського комітету України  щодо актуальних питань розбудови олімпійського руху в Україні із запрошенням представників місцевих осередків НОК України та спортивної громадськості України.

Зібрання розпочнеться урочистим відкриттям обласного фіналу спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя» в спортивному комплексі ЗОШ №6 об 11.00.

У ході заходу будуть розглянуті питання:

Про стан реалізації Програми розвитку олімпійського руху в регіонах;

Про актуальні питання участі спортивної делегації України в ХХІІ зимових Олімпійських іграх в Сочі;

Про проведення 10 всеукраїнського телеконкурсу «Світ спорту».

Почесні гості, запрошені до участі у заході:

Бубка Сергій Назарович – президент НОК України;

Удовіченко Олександр Васильович – голова Полтавської обласної державної адміністрації;

Супрун Сергій Андрійович – міський голова м. Комсомольська;

Жеваго Костянтин Валентинович – народний депутат України;

Лотоус Віктор Вікторович – голова відділення НОК України в

м. Комсомольську;

Павелко Андрій Васильович – голова Дніпропетровського обласного відділення НОК України;

Ковальов Володимир Олексійович – голова Комісії  НОК  України по зв’язках з осередками, голова відділення НОК України у Кіровоградській області;

Холоденко Микола Миколайович – перший заступник голови відділення НОК України в Черкаській області;

Майборода Юрій Анатолійович – в.о. голови відділення НОК України в Львівській області;

Костенко Микола Павлович – радник президента НОК України;

Сорокіна Ганна Валеріївна – начальник управління олімпійського руху НОК України;

Кравченко Володимир Михайлович – голова Луганського обласного відділення НОК України.

Вібудеться брифінг С.Н.Бубки та керівництва області й міста о 15.30 у залі «Вікторія» ПКіТ, відкриття кабінету олімпійської освіти та зустріч з кращими спортсменами і тренерами міста о 17.40 в гімназії ім.В.О.Нижниченка, змагання з плавання серед олімпійського активу осередків НОК о 18.30 в басейні ДЮСШ№2, огляд спортивних споруд і майданчиків міста; екскурсія на ПГЗК і зустріч з представниками трудового колективу.