У малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради за участі міського голови Сергія Супруна, секретаря міськради Світлани Калашнік, заступника міського голови Юрія Мухи відбулася робоча нарада з представниками органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21».

На засідання були запрошені голова комітету ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Любов Козел, її заступники – Олена Потока, Віталій Ткаченко, члени ініціативної групи: Сергій Калініченко, Юрій Ляшенко, Олексій Барчук, Микола Яценко, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, головний спеціаліст юридичного відділу Ігор Чернявський. На заході були присутні представники громадських організацій.

Зустріч, ініційована міським головою Сергієм Супруном, проводилася з метою обговорення питання діяльності комітету ОСН та проведення звітної конференції мешканців мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21».

За результатами зустрічі представників влади із жителями мікрорайонів приватної забудови, рекомендовано голові комітету ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Любові Козел ознайомити мешканців із результатами роботи комітету, обговорити нагальні питання життєдіяльності мікрорайонів.