Засідання громадської ради при Комсомольській міській раді відбулося 24 березня в малій залі виконавчого комітету за головування Олександра Красільнікова.

Члени громадської ради обговорили питання перспективного плану роботи на 2016 рік. Вкотре зупинилися на питанні перейменування міста, де вирішили вивчати громадську думку та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед членів громадських об’єднань.

Від громадської організації «Комсомольське міське товариство інвалідів «Стимул» надійшла Програма з покращення сфери життєдіяльності людей з інвалідністю. Члени громадської ради ознайомилися зі змістом програми, створили робочу групу з її вивчення та з метою клопотання перед міською радою про внесення окремих ініціатив до міських програм. До складу робочої групи ввійшли: Микола Чернецький, ГО «Батьківська рада м.Комсомольська», Олександр Сітьков, ГО «Товариство захисту прав дітей-інвалідів «Ніжність», Раїса Наумова, ГО «Комсомольське міське товариство інвалідів «Стимул», Володимир Дмитренко, ГО «Центр розвитку дитини і сім\'ї «РОДІС», Тетяна Підуст, ГО «Союз підприємців роботодавців», Юрій Коваленко, духовно-просвітницький центр при Свято-Миколаївському соборі.

Наступне засідання громадської ради заплановано на 26 травня 2016 року.