Традиційно 01 жовтня 2015 року в Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» пройшло свято Дня відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

День відкритих дверей, адже територіальний центр гостинно запросив усіх бажаючих взяти участь у насиченій на заходи програмі.

З самого ранку на подвір\'ї терцентру був організований художньо-прикладний вернісаж «Літа таланту – благодать», на якому майстрині – відвідувачі тер центру – представляли власні творчі роботи, сповнені краси та незвичайності. Поряд із виставкою діяв танцювальний майданчик, багато охочих танцювало під музику Народного оркестру «Барви» Комсомольського міського Палацу культури і творчості.

Ближче до 11.00 розпочалося пісенне свято «Роки людині до лиця» на «калиновому подвір\'ї». Людей мудрого віку вітали учні 3-А класу СЗОШ № 3 ім.В.О.Нижниченка, студенти Полтавської Місіонерської Духовної семінарії й отець Анатолій, гурт «Свекрушеньки» ТЦСО «Калина».

Також у заході брали участь працівники терцентру, начальник управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради Світлана Чернявська. Директор ТЦСО Лідія Бабич щиро привітала гостей і вручила подяки відвідувачам, які брали активну участь у житті «Калини».

Закінчилося свято День відкритих дверей частуванням гостей цукерками та святковими пирогами.