24 жовтня в ході апаратної наради міський голова Дмитро Биков зазначив, що в новому опалювальному сезоні в управлінні соціального захисту населення суттєво збільшилася кількість звернень громадян за призначенням житлової субсидії.

Міський голова повідомив про здійснені органом місцевого самоуправління заходи, націлені на створення прийнятних умов прийому громадян, які звернулися за призначенням житлової субсидії. В УСЗН облаштовано зручну приймальню, відділ грошових виплат та компенсацій, що відповідає за призначення субсидій, посилено двома фахівцями. Сьогодні в «єдиній приймальні» відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН у посиленому режимі працюють 3 фахівці, які забезпечують стабільну роботу з призначення житлових субсидій.

На сьогодні черги в «єдиній приймальні» УСЗН відсутні.