06 жовтня у великій залі міської ради відбулася ХІV церемонія конкурсу відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2020», на якій відзначено 18 родин, чий досвід сімейного виховання визнано найкращим.

З вітаннями до представників родин звернулися перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева. Вони побажали сім’ям миру й добра, злагоди й радості, здоров’я й любові. Щоб найкращі традиції сімейного виховання діти зберегли й понесли в своє доросле життя.

Під час нагородження номінантів «Сім’я року-2020» родинам вручили сертифікати, квіти й подарунки (тостерниці):

- Сім’я Удовиків (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1),

- Сім’я Лісаченків (ЗОШ I-III ступенів №3 ім. В. О. Нижниченка),

- Сім’я Лозовських (СЗОШ I-III ступенів №4),

- Сім’я Клименків (СЗОШ I-III ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської),

- Сім’я Єрмолових (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6),

- Сім’я Масляників (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

- Сім’я Сеників (ЗДО «Золота рибка»),

- Сім’я Мироненків (ЗДО «Чебурашка»),

- Сім’я Курманів (ЗДО «Сонечко»),

- Сім’я Моль (ЗДО «Сонечко» с.Дмитрівки),

- Сім’я Острянських (ЗДО «Росинка»),

- Сім’я Манжаліїв (ЗДО «Попелюшка»),

- Сім’я Коржакових (ЗДО «Казка»),

- Сім’я Цвєткових (ЗДО «Дюймовочка»),

- Сім’я Онищенків (ЗДО «Дзвіночок»),

- Сім’я Піддубних (ЗДО «Горобинка»),

- Сім’я Тихоненків (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

- Сім’я Гутир (Вище професійне гірничо-будівельне училище).

Організатори заходу – виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради, відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, партнери – відділ освіти, ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС». Ведуча заходу Наталія Ткаченко щиро розповідала про традиції виховання найкращих родин нашого міста.