Міський голова Сергій Андрійович Супрун 14 січня провів особистий прийом громадян.

Переважна більшість звернень містян стосувалася житлових питань. Щодо оплати житлово-комунальних послуг звернулися переселенці, які проживають у комунальному підприємстві «Готель «Славутич». У зверненнях  комсомольчан порушувалися питання роботи міського радіо, виділення матеріальної допомоги, реконструкції квартири, ремонту покрівлі.

Також на прийом до міського голови завітали представники громадської організації «Асоціація волонтерів» м.Комсомольська із запитом щодо виділення приміщення для роботи організації.

За всіма порушеними на особистому прийомі питаннями міський голова С.А.Супрун зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.