Спортсмени з Горішніх Плавнів здобули призові місця на міжнародних змаганнях з веслування на драгонботах у Москві.

З 8 по 11 вересня в Москві пройшов чемпіонат світу з веслування на човнах класу «Дракон», у якому в складі збірної країни взяли участь спортсмени з міста Горішні Плавні. За підсумками змагань збірна України зайняла чотири перших місця, два других і два третіх, посівши третє місце в загальнокомандному заліку.

Як повідомив тренер команди Сергій Ханчевський, до складу збірної увійшли Олександр Ревенко, Інна Скляр, Дмитро Крепець, Надія Городнюк, Дмитро Головацький, Дмитро Будзинський, Ярослав Ханчевський, четверо з них є співробітниками ПрАТ «Полтавський ГЗК».

«Це були важкі змагання, так як ми боролися за перемогу з сильними суперниками, - зазначив тренер.

- У більшості заїздів до фінішу приходили практично одночасно, відставання складало всього 5-10 сантиметрів».