На чемпіонаті Європи з кульової стрільби спортсмен Горішніх Плавнів Максим Городинець здобув 4 медалі – дві золоті та дві срібні. Крім того, він отримав ліцензію на участь у Олімпійських Іграх 2024 року.

Максим Городинець після завершення кваліфікаційного раунду з результатом 581 очко, в стрільбі зі швидкісного пістолета на дистанції 25 метрів ( МП-8/ Rapid fire pistol) вийшов у фінал. По завершенню 3-ї фінальної серії закріпився на першій позиції і завершив змагання (31 влучання), отримавши впевнену перемогу.

Другу медаль спортсмен здобув у командному заліку з класичної програми, поступившись лише представникам Німеччини.

Наступною вправою на цих змаганнях була командна боротьба за новою програмою – стрільба зі швидкісного пістолета на 25 метрів. Після двох раундів команда України пройшла до фіналу чемпіонату Європи. Де українці поступились команді Німеччини з рахунком 11:17 і здобули «срібло».

Четверту медаль Максим Городинець виборов у стрільбі з малокаліберного швидкісного пістолета на 25 метрів разом із спортсменкою зі Львова Юлею Коростильовою. Після проведення двох кваліфікаційних раундів команда Максима та Юлії у фіналі за «золото» зустрілися з колегами по збірній Володимиром Пастернаком та Анастасією Німетц. За підсумками Максим та Юлія здобули впевнену перемогу з результатом 16:4.