15 грудня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулася апаратна нарада за головування міського голови Сергія Андрійовича Супруна.

Сергій Андрійович порушив проблемні питання виконання бюджету міста. Зокрема, він зазначив, що перший кошик наповнюється у нас з перевиконанням, але другий кошик недоотримає до кінця року близько 10 млн. грн. з ряду об’єктивних причин. До того ж до нас на минулому тижні надійшла вимога про повернення у державну казну 4 млн. 586 тис. 300 грн., які ми брали в 2013 році у зв’язку із невиконанням минулорічного бюджету. Така ситуація не дає нам у повній мірі закрити захищені статті, тому фінансове управління міста підготувало листа в Міністерство фінансів України щодо відтермінування повернення в 2015 році цієї позики.

Сьогодні необхідно задіяти увесь наш інтелектуальний потенціал і фінансовий ресурс, для того щоб мінімізувати кредиторську заборгованість. Звернутися до Полтавської облдержадміністрації з прохання посприяти за рахунок субвенції погасити борг перед підприємствами, що виконували дорожні роботи в місті.

Міський голова проаналізував суспільно-політичну ситуацію в країні, акцентував увагу на задекларованій Програмі дій Уряду. Якщо прогнози експертів справдяться, то слід очікувати велике фінансове навантаження на кишені пересічних громадян, а це матиме наслідком зниження платоспроможності населення і рівня оплати за спожиті комунальні послуги, - зазначив міський голова. Сьогодні місто працює в стабільному режимі, але щодня прикладаються титанічні зусилля комунальників, керівництва міста, щоб підтримувати комфортні умови життєдіяльності містян. КП «Комсомольськтеплоенерго» дотримує температуру і графік подачі теплоносія ціною перевищення доведених лімітів на газ. Нарахування за спожиті послуги і отримання проплати проходить на місяць пізніше, а це не дає можливість вчасно розраховуватися комунальним підприємствам за енергоносії. Загострились проблеми з постачанням електроенергії в КП «ВУВКГ», з розрахунками за спожитий газ у КП «Комсомольськтеплоенерго». Погоджено графік погашення заборгованості цими підприємствами, і нам необхідно протягом 1-1,5 місяців вирівняти ситуацію щодо своєчасності розрахунку за спожиті енергоносії.

Окремо міський голова зупинився на відключенні електроенергії, що здійснює Комсомольська філія ПАТ «Полтаваобленерго» в місті згідно з графіком аварійних відключень. Це додає не лише незручностей споживачам, але і несе загрозу життю людей, бо Комсомольський міський відділ Управління ДСНС України в Полтавській області входить до району відключення електроенергії і не може виконувати у повному обсязі свої функції. Тому є необхідність провести спільну нараду керівників та звернутися до Полтавської ОДА, ПАТ «Полтаваобленерго», можливо і до Прем’єр-Міністра України щодо внесення коректив у графіки аварійного відключення електроенергії.

Розглянули також лист Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку щодо проекту «Шлях до «Польської Венеції», у рамках якого з 10 по 14 березня 2015 року група народної дипломатії відвідає міста Варшаву, Бидгощ, Торунь Республіки Польщі.

Міський голова наголосив на активізації спільної роботи Комсомольського міського відділу управління ДСНС України в Полтавській області, ТОВ «ТРК «ГОК», Комсомольського центру ПМСД щодо попередження нещасних випадків на зимовій рибалці.

Заслухали звіт в.о.начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Дмитра Івановича Дуденка про стан оперативної обстановки у місті Комсомольську.

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Нелі Ростиславівна Карпець доповіла про участь у конференції «Гендерна політика в контексті Європейської інтеграції та міжнародних зобов’язань України».

Начальник відділу кадрового забезпечення Ганна Іванівна Кириченко розповіла про режим роботи у святкові дні.