12 грудня в Полтавському юридичному інституті Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбувся Міжрегіональний форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології», організований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та Полтавською обласною радою за сприяння проекту Німецького Товариства Міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України», Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DЕSPRO, проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області.

У заході взяли участь керівники Полтавської області, народні депутати України, представники органів місцевого самоврядування України, компаній-інвесторів, громадських організацій та об’єднань, керівники та експерти міжнародних проектів та програм місцевого розвитку. Місто Горішні Плавні представляли керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, депутат Горішньоплавнівської міської ради, заступник начальника Кременчуцького об’єднаного УПФУ Світлана Нестеренко.

Учасників форуму привітав голова Полтавської обласної ради, голова Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький, зокрема, зазначив що питання, які розглядатимуться на форумі – ІТ-напрямки розвитку місцевого самоврядування, взаємодія влади і громад, міжмуніципальне співробітництво, успіхи та проблеми децентралізації – є важливими у контексті подальшого розвитку та утвердження місцевого самоврядування в Україні. Він висловив упевненість, що участь у форумі сприятиме встановленню партнерських зв’язків, а отримана інформація буде не тільки цікавою, а й корисною.

Робота форуму відбулася на трьох дискусійних панелях: «Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади: сучасні практики, досвід Полтавщини», «Інноваційні технології для розвитку органів місцевого самоврядування» та «Ефективні інструменти соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад».

Джерело http://www.oblrada.pl.ua