Х Міжнародний учнівський форум «Партнерів єднає мелодія пісні» завершив свою роботу. 27 жовтня в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулося урочисте закриття форуму творчості й талантів.

Привітати молодь зі святом завітали керуючий справами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Світлана Калашнік, радник міської ради м.Унгени Марія Буруяне, методист міського методичного кабінету Ольга Роман.

Зі словами подяки до учасників Х Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» звернулася керуючий справами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Світлана Калашнік, привітала їх зі святом пісні й гарного настрою, побажала здоров’я й щастя, щоб розвивалися таланти й множилися успіхи. «Дякую вам за розділене з нами тепло ваших юних сердець, за вашу творчу участь у Благодійному форумі «Діти – дітям», – підкреслила Світлана Калашнік.

Марія Буруяне, радник міської ради м.Унгени, подякувала куратору форуму Вірі Усатенко за реалізацію успішного проекту – проведення учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні». Слова вдячності гостя адресувала педагогам, які підготували дітей до виступів, і батькам – за віру у своїх дітей, за допомогу їм.

Методист Ольга Роман подякувала організаторам форуму за добре проведену роботу, за свято, яке несе задоволення й позитив.

Вдячними оплесками присутні нагороджували учасників, які майстерно виступили на закритті: Тетяну Герасименко з мелодійною піснею «Це не любов» (м.Охтирка), Єлизавету Павлюк «За лісами, горами» (м.Горішні Плавні), Анастасію Більченко «Ворожка» (м.Охтирка), Анастасію Сотіну «Мама» (м.Мелітополь).

Почесні гості розпочали церемонію нагородження з вручення сертифікатів Х Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» кураторам заходу, педагогам, які проводили майстер-класи, керівникам команд-учасниць.

Диплом переможця в хореографічній номінації «Чуттєвість та пластика» здобула Дарія Дисар (м.Новоселиця),  номінації «Українська ніжність» – хореографічна студія «Імідж» (м.Горішні Плавні).

Дипломами в номінації «Надія фестивалю» нагороджені Інна Старкова (м.Южноукраїнськ), ансамбль «Мрія» (м.Южноукраїнськ), Катерина Марченко (м.Світловодськ), ансамбль СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (м.Горішні Плавні).

У номінації «Артистизм і музична майстерність» дипломами переможців нагороджені – ансамбль «Мелодіка» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Горішні Плавні), Анастасія Сотіна (м.Мелітополь), Євгенія Засенко (м.Драбів), Вероніка Онопрієнко (м.Васильків), Ольга Моісєєва-Петровіна (смт.Муровані Курилівці), ансамбль «Скерцо» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м.Горішні Плавні).

Переможці номінації «Високий рівень вокальної майстерності» – Єва Яковенко (м.Київ), ансамбль «Діамант» (м.Охтирка), Аріна Зубова (м.Горішні Плавні), Дар’я Жидкевич (м.Мелітополь), Анна Красун (м.Драбів), Іван Крашанов (м.Горішні Плавні), тріо «Роксолана» (м.Горішні Плавні), ансамбль «Дзвіночок» (м.Мелітополь), ансамбль «ICE CREAM» (м.Світловодськ), Кристина Шерстобітова (м.Мелітополь),  Яна Харченко (м.Васильків), ансамбль «Веселий диліжанс» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м.Горішні Плавні), Анастасія Поштаріца (м.Новоселиця).

У номінації «Збереження народних традицій» переможниця Валерія Гуцуляк (м.Новоселиця).

Диплом ІІІ ступеня Х Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» здобула Анастасія Більченко (м.Охтирка), Анастасія Поштаріца (м.Новоселиця).

ІІ місце вибороли Софія Костянець (смт.Муровані Курилівці), Тетяна Герасименко (м.Охтирка), Мілена Говоруха (м.Горішні Плавні).

Дипломом І ступеня нагороджено Єлизавету Павлюк (м.Горішні Плавні), Марію Пармон (м.Васильків).

Переможцем номінації «Грап-прі» Х Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» стала Валерія Марку (м.Унгени Молдова).

Здоровлячи усіх з перемогами, куратор форуму Віра Усатенко зазначила: «Ми будемо чекати на вас у нашій гостинній залі під час Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» 2018!»