null

Ось уже шість років поспіль в рамках молодіжного проекту «Центр молодіжного розвитку» Комсомольськ приймає гостей зі всіх регіонів України, країн Європи та світу. Цьогоріч в нашому місті з 6 по 8 квітня пройшли в рамках цього проекту два Міжнародні учнівські форуми – «Слов’янський союз дитячої дипломатії» та «Партнерів єднає мелодія пісні». До Комсомольська приїхали делегації з Молдови, Росії, Білорусі, різних регіонів України.

6 квітня в гімназії імені В.О.Нижниченка відбулось відкриття цих форумів. Серед запрошених – представники міської влади: міський голова, його заступники, секретар міської ради. Міський голова С.А.Супрун, відкриваючи форум, зазначив, що в Комсомольську молодіжна політика є пріоритетною, а питання фінансування молодіжних проектів депутати приймають, заслуховуючи молодь, та голосуючи в її присутності. Міська влада чітко усвідомлює, що позитивні зрушення в житті громади можуть бути тільки за активної участі молоді в громадському житті.

Після відкриття форуму відбулось засідання «Слов’янського союзу дитячої дипломатії» у формі конференції «Європейська спадщина слов’янських країн». З акцією-презентацією»Сім чудес столиць України, Росії, Республіки Білорусь та Польщі» виступили учні НВК ім.. Л.І.Бугаєвської м.Комсомольська. А у виставковій залі гімназії діяла виставка «Фарби землі слов’янських народів».

null

7 квітня учасники форуму були запрошені на тренінг за темою: «Виховання молодіжних лідерів нового покоління», який проводив Інститут політичної освіти (м.Київ). В другій половині дня у великій залі Палацу культури і творчості розпочався благодійний фестиваль «Діти – дітям», який проходив в рамках акції «Милосердя», що започаткована в Комсомольську ще в 2002 році. Кошти, зібрані на концерті та виставці-ярмарку дитячих поробок, що функціонувала у фойє ПКіТ, підуть на лікування та оздоровлення дітей-інвалідів. У благодійному концерті взяли участь представники делегацій з усіх країн, що прибули на форум та діти з Комсомольська. Перед концертом до слова були запрошені керівники делегацій та міський голова Сергій Супрун. У своїх промовах всі були одностайні в одному - наша мета полягає в тому, щоб зібрані благодійні внески дали можливість дітям з обмеженими можливостями відчути себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них. Кожна людина хоче бути щасливою і хай Господь Бог оберігає цих дітей, які душею і серцем такі ж , як і ми з вами, але обділені здоров’ям. То ми маємо, як здорові люди, все ж таки про них турбуватися. Отож, по закінченні яскравого концертного дійства, директор ЗОШ№6 Віра nullМиколаївна Усатенко на правах господарки форуму«Партнерів єднає мелодія пісні» озвучила результати підрахунку зібраних коштів – 3тисячі 334 грн., 5 доларів та 40 копійок. Віра Миколаївна подякувала всім, хто долучився до цієї благородної справи. І додала, що в лікуванні дітей є не тільки грошова допомога, але й часточка людської душі та сердечного тепла.

8 квітня в малій залі виконкому відбулося підписання Угоди про дружбу та співробітництво між містом Комсомольськ Полтавської області та містом Комсомольськ Іванівської області Російської Федерації. З боку нашого міста Угода була підписана міським головою Сергієм Супруном, з боку російського міста Комсомольська – заступником міського голови Тетяною Вершковою. Очільник нашого міста вручив також всім делегаціям подарунки та відповідно прийняв сувеніри від представників делегацій.

Завершення Форумів відбулося презентацією молодіжного проекту соціальної реклами «Я не байдужий» та врученням сертифікатів всім учасникам Форумів «Слов’янський союз дитячої дипломатії» та «Партнерів єднає мелодія пісні».