Мітинг-реквієм по жертвах голодомору

21 листопада о 12.00 у с. Кияшки Дмитрівської сільської ради біля пам\'ятного знаку жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм до 75-ї річниці Голодомору. У заході брали участь Комсомольський міський голова

С.А. Супрун, заступник міського голови Л.М. Биндич, Дмитрівський сільський голова А.І. Прядко, заступник Дмитрівського сільського голови В.М. Могила, протоієрей Свято-Миколаївського собору Георгій Граб та учні Комсомольської духовної семінарії, громадськість села Кияшки.

Вчитель Дмитрівської середньої школи Н. Кугій разом з учнями цього освітнього закладу відновила карту з вказанням навколишніх хуторів, мешканців яких було винищено голодом у 1932-1933роки, і передала її до музею с.Дмитрівка. Цю карту продемонструвала присутнім на мітингу Дмитрівський сільський голова А.І. Прядко. Землю зі знищених хуторів до пам\'ятного знаку жертвам голодомору насипали найстарші мешканці села, а розгорнули її представники від Комсомольська і Дмитрівської сільської ради. Після молебня, під час якого були поіменно згадані жертви голодомору, відбувся мітинг-реквієм із покладанням вінків до пам\'ятного знаку.

Робота пошукового загону зі складання поіменного списку жертв голодомору сіл Дмитрівської сільради (до складу загону входять учні Дмитрівської середньої школи) триває. Невдовзі сторінки Книги Пам\'яті поповняться новими даними.