Відтепер у Севастополі є частка Комсомольська

alt1-2 квітня Комсомольськ відвідала делегація у складі керівництва екіпажу сторожового корабля «Гетьман Сагайдачний» (командир фрегату — капітан ІІІ рангу П\'ятницький Р.Л., заступник командира — капітан ІІІ рангу Новохацький В.В. і помічник командира, капітан ІІІ рангу Стасюк В.С.).

Члени екіпажу взяли участь у культурно-мистецьких захордах, пов\'язаних із урочистим відкритям меморального кмплексу Келебердянському форпосту на Дніпрі та з відкриттям у Комсомольську декоративних скульптур.

Цікавість моряків до нашого міста не випадкова. Відповідно до вимог Указу Президента України №266/2006 від 28.03.2006р. «Про вдосконалення організації шефства над Військово-Морськими силами Збройних Сил України» та враховуючи Угоду про шефські зв\'язки Полтавської області з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України від 14 січня 2009р., за Комсомольськом закріплено фрегат «Гетьман Сагайдачний». Цей військовий корабель, флагман, є гордістю морського флоту України, і дислокується у м. Севастополь. Комсомольськ висловив готовність надати шефську допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази корабля, а екіпаж фрегату з радістю прийняв запрошення міської влади Комсомольська відвідати молоде місто на Дніпрі.

2 квітня моряки зустрілись із керівництвом місцевого військкомату для вирішення питання стосовно проведення постійної роботи з допризовною молоддю щодо її підготовки до служби у складі Військово-Морських Збройних Сил України, військово-патріотичного виховання та здійснення якісного відбору призовників для укомплектування екіпажу корабля. Служать на фрегаті як військові строкової служби, так і «контрактники». Керівництво екіпажу сторожового корабля зацікавлене у тому, щоб юнаки призовного віку з Комсомольська проходили строкову військову службу саме на їхньому фрегаті.

Командир корабля також запрошує на службу тих комсомольчан, хто виявить бажання служити на флоті за контрактом. Відбір кандидатів керівництво корабля має намір здійснювати особисто, уже під час проходження осіннього призову.

altЗаступник командира фрегату «Гетьман Сагайдачний», В.В. Новохацький під час інтерв\'ю місцевим ЗМІ наголосив: служити на флоті важко, але почесно. Володимир Володимирович зізнався, що отримав багато вдячних листів від батьків молодих людей, які пройшли службу на його кораблі. «Батьки з приємним здивуванням констатували, що служба в армії пішла їхнім синам на користь, загартувала морально, зробила справжніми чоловіками, які не бояться брати на себе відповідальність за вирішення будь-яких життєвих проблем», - зазначив В.В. Новохацький.

Спілкування з командиром фрегату Р.Л. П\'ятницьким переконало: на кораблі велику увагу приділяють військово-партіотичному вихованню та формуванню у молоді міцного чоловічого характеру. Перефразуючи відому пісню, можна сказати: «Боягуз не служить на флоті». Завдяки візиту до нашого міста керівництва фрегату «Гетьман Сагайдачний» комсомольчани знають: Севастополь — місто українських моряків!

«Відтепер у Севастополі є частка Комсомольська», - зауважив Р.Л. П\'ятницький.

Тож побажаймо екіпажу сторожового корабля успіхів у вирішенні поставлених завдань. Свою боєздатність військовий фрегат «Гетьман Сагайдачний» має продемонстувати вже наприкінці квітня - у рамках спільних навчань з військово-морськими збройними силами НАТО