Міський голова зустрівся з представниками учнівського самоврядування

В Комсомольську 10 жовтня відбулася вже традиційна зустріч активістів учнівського самоврядування з міським головою С.А.Супруном. На захід були запрошені заступник міського голови Н.Д.Угнічева, секретар міської ради С.О.Калашник.

Вітаючи старшокласників, Сергій Андрійович зауважив, що міська влада і він особисто беруть під патронат розвиток молодіжного парламентського руху та організацій, спрямованих на виховання в молоді лідерських якостей.

В ході невимушеного спілкування за «круглим столом» представники учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл, політехнічного технікуму, гірничого ліцею, навчально-виховного центру поставили очільнику міста низку цікавих запитань. Вони стосувались якості питної води в місті(ЗОШ №1), вибору майбутньої професії(ЗОШ №4, ПГЛ), проблеми продажу алкоголю(НВК ім..Бугаєвської), молодіжної політики(ЗОШ №6, ЗОШ №2, Дмирівська ЗОШ, КПТ), особистих людських якостей (гімназія, НВЦ).

Міський голова відповів на всі запитання і залишився задоволений спілкуванням. Він запросив школярів у майбутньому пов’язати свою діяльність із місцевим самоврядуванням. Насамкінець зустрічі Сергій Андрійович вручив активістам учнівського самоврядування пам’ятні подарунки та пригостив усіх яблуками, вирощеними у власному саду.