Сьогодні міський голова Сергій Супрун взяв участь у засіданні двадцять третьої  сесії Полтавської обласної ради, шостого скликання. Із ста вісімнадцяти депутатів прибули вісімдесят шість. Ті, що відсутні, за словами голови Полтавської обласної ради Петра Ворони, мають поважні причини.

У ході засідання депутати розглянули понад півсотні питань. Сесія розпочалася з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять депутатів Полтавської обласної ради Миколи Безими та Володимира Несена, які пішли з життя та бійців, що загинули під час АТО на сході України.

Більша частина проектів рішень стосувалася погоджень на отримання дозволів на видобування надр на території області. До того ж, депутати голосували за декілька проектів про надання в користування мисливських угідь на території Полтавської області.

На сесії розглянули регіональну Програму «Територіальна оборона» на 2014 рік, внесли зміни та доповнення до низки галузевих програм, змінили  склади деяких постійних комісій обласної ради тощо.

Перед розглядом питань порядку денного відбулося нагородження грамотами Полтавської облради за  всілякі досягнення.