25 липня Комсомольський міський голова С.Супрун взяв участь у спільному розширеному засіданні колегії ОДА  та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Колегія відбулася у Полтаві за участі Міністра молоді та спорту України Р.Сафіулліна, голови ОДА О.Удовіченка та голови облради І.Момота, їх заступників, міських голів, депутатів рад різних рівнів, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Розглянуто питання   «Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за перше півріччя 2013 року», «Про стан виконавської  дисципліни за підсумками першого півріччя 2013 року»,  «Про внесення змін до списку провідних спортсменів області на отримання стипендії голови Полтавської обласної державної адміністрації».