14 листопада на підприємстві «Фламінго Текстиль» відбулись урочистості з нагоди перемоги  в прем’єр-лізі Чемпіонату області з футболу команди «Фламінго». Наші спортсмени у важкій боротьбі вибороли  3 місце. На церемонію нагородження прибув міський голова С.А.Супрун. Він вручив хлопцям медалі та привітав команду з перемогою.
Сергій Андрійович у вітальному слові зазначив, що « в Комсомольську та далеко за його межами цінують завжди яскраву гру фламінгівців, їхню колективну майстерність та індивідуальний професіоналізм.  Спортивні звитяги хлопців піднімають рівень футболу, дарують радість шанувальникам, надихають молодь на нові досягнення в спорті. Фламінго - це команда молодих та сміливих, активних і хоробрих, сильних і спритних» Особливі слова подяки стосувались Президента ФК «Фламінго Текстиль» М.В.Завалія, котрий за власні кошти утримує футбольну команду, а також власним коштом веде будівництво адміністративного та побутового корпусу стадіону «Гірник».
Слід зазначити, що досить молода команда вже має гарні досягнення як в області, так і за її межами. Всього за три роки свого існування «Фламінго»
в 2009р. став володарем Кубка України серед аматорів з міні-футболу, в 2010 - Кубка «Золотий колос» в чемпіонаті області, завоювала титул чемпіона області   серед команд 2-ї ліги,
у 2012 році – кубка Полтавської області, який розігрується ще з 1949року,
і нарешті, у важкій боротьбі з мінімальним розривом(менше 2 очок), зайняли в прем’єр-лізі Чемпіонату області 3 місце.