1 липня 2014 року відповідно до затвердженого графіку в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбувся особистий прийом громадян міського голови С.А.Супруна.

Під час прийому до очільника міста звернулися комсомольчани, яких цікавило вирішення наступних питань: покращення умов службового житла, виділення житла на умовах оренди, отримання матеріальної допомоги для громадян, які переселяються з АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей у зв’язку зі складною політично-економічною ситуацією, приватизація земельної ділянки та інші.

Під час прийому громадяни отримали всі необхідні роз’яснення, звернення поставлені на контроль для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.