31 грудня 2014 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області міський голова С.А.Супрун зібрав нараду з питань підготовки та реалізації 4-ї хвилі часткової мобілізації.

Участь у нараді взяли секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, сільський голова Дмитрівської сільської ради А.І.Прядко, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, головний лікар ПМСД А.В.Ковпак, начальник юридичного відділу О.П.Таран, начальник відділу статистики у м. Комсомольську Т.А.Максименко, керівники КЖЕПів, правоохоронних органів, ДАІ, ЗМІ.

Міський голова ознайомив присутніх зі змістом розпорядження № 592 від 29.12.2014 щодо вирішення завдань, передбачених 4-ою хвилею мобілізації, підписаного новопризначеним головою Полтавської облдержадміністрації В.А.Головком. Сергій Андрійович окреслив задачі, поставлені Міністерством оборони України, Верховним головнокомандувачем України П.О.Порошенком.

Виступив військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, який висвітлив основні аспекти з проведення підготовчих робіт до проведення мобілізації, на яких потрібно акцентувати увагу в м. Комсомольську, довів до відома відповідні потреби.

У ході роботи наради очільник Комсомольська чітко окреслив керівникам відповідних служб задачі з підготовки людських та транспортних ресурсів до мобілізації.

Спільними зусиллями виявили проблемні питання, визначили шляхи їх вирішення.

За результатами наради підготовлено розпорядження міського голови про сприяння проведенню роботи з підготовки та проведення 4-ї хвилі часткової мобілізації.