02 грудня в малій залі виконкому міський голова Дмитро Биков зустрівся із представниками польської інвестиційної організації Асоціація Фонду ЄС з підприємницької діяльності (Unijny Fundusz Przedsiębiorczości-Stowarzyszenie (UFPS) з м. Катовіце. Асоціація співпрацює з світовими недержавними фінансовими установами в напрямку захисту навколишнього середовища, охорони здоров\'я, освіти, науки, культури, благодійності, інше. У числі інших важливих напрямків діяльності організації гості відзначили проект SOLARIS OZE, що передбачає впровадження альтернативного джерела сонячної енергії в містах України.

UFPS у Комсомольську представляли голова правління (UFPS) Ядвига Стальмах, голова правління Pyroliza Вальдемар Щука, партнер UFPS керівник ДП «Закарпатська інженерна компанія» Юрій Зарева з м. Мукачева.

На зустрічі були присутні секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, депутат Комсомольської міської ради Руслан Басок, директор ПАТ «Діамантбанк» (м. Кременчук) Володимир Борисенко, керівники департаменту житлово-комунального господарства, департаменту економічного розвитку та ресурсів, управління архітектури і містобудування, управління по інвестиціях та будуванню, відділу економічного аналізу та контролю.

Польська делегація презентувала проект будівництва сонячної електростанції з використанням фотоелектричних технологій, завдяки яким можна перетворити безкоштовну енергію світла на дороговартісну електричну енергію, яку в першу чергу можна використати на власні потреби бюджетних організацій та закладів: шкіл, дитячих садків, лікарні. Зі слів голови правління Pyroliza Вальдемара Щуки реалізація проекту принесе користь суспільству в плані значної економії бюджетних коштів та захисту довкілля.

У ході зустрічі присутні обговорили ряд технічних та організаційних питань. Вирішили ознайомитися з інвестиційною пропозицією більш детально, вивчити позитивний досвід впровадження таких проектів на Україні, законодавчий аспект.

Міський голова Дмитро Биков подякував гостям за візит, вручив презентаційні матеріали про місто на добру згадку.