20 березня у м. Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, голів облдержадміністрацій, райдержадміністрацій, міських, сільських та селищних голів, керівників об’єднаних територіальних громад, міжнародних експертів відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку, у якому також взяв участь міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков поінформував ЗМІ про хід засідання Ради регіонального розвитку.

Повідомив, що упродовж засідання розглянуто низку важливих питань державного масштабу: про суспільно-політичну та економічну ситуацію в країні, про відтермінування МВФ виділення чергового траншу, про децентралізацію влади та хід реформування системи освіти, охорони здоров’я, правопорядку, про пенсійну реформу, про формування нової антикорупційної політичної культури, про ремонт доріг (http://www.president.gov.ua).  Президент України Петро Порошенко у своїй промові підвів підсумки роботи урядовців та представників органів місцевого самоврядування за 2016 рік, окреслив стратегічні напрямки розвитку країни у 2017 році.

Міський голова Дмитро Биков висловив свою думку, що засідання Ради регіонального розвитку відіграє важливу коригуючу роль у формуванні та реалізації державної стратегії розвитку України.