26 грудня в ході апаратної наради міський голова Дмитро Биков поінформував про стан призначення житлових субсидій у Горішніх Плавнях. Загальна кількість отримувачів субсидій у місті становить 11 238 осіб, з них 10 860 особам призначено субсидію в опалювальний період. Працівники управління соціального захисту населення працюють у посиленому режимі. За останні 10 днів субсидію нараховано 1126 особам.

Очільник міста повідомив, що станом на 26 грудня 2016 року на обліку в Єдиній державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1068 осіб.

Зазначив, що в місті ведеться робота щодо надання допомоги сім’ям учасників бойових дій на Сході України. У 2016 році з міського бюджету матеріальну допомогу надано 98 особам на загальну суму 214 тис. грн. На облік до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, взято 288 учасників бойових дій та 15 інвалідів війни з числа учасників АТО (5 осіб - 2 група, 10 осіб - 3 група). На обліку в УСЗН на отримання санаторно-курортного лікування перебуває 28 учасників бойових дій, у тому числі 4 інваліди війни. 26 мобілізованих військових пройшли психологічну реабілітацію. Направлено на санаторно-курортне лікування 12 учасників бойових дій на Сході України, у тому числі 2 інвалідів війни.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи з нагоди свят Нового Року та Різдва Христового. 27 грудня о 15.30 у виставковій залі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відбудеться відкриття тематичної виставки «Зимонька-красуня щедра на свята!» та цікаве театралізоване дійство. 29-30 грудня колективи Палацу культури і творчості запрошують містян на святкові новорічні концерти. У новорічну ніч з 01.00 години на Театральній площі біля головної ялинки міста буде організовано святковий музичний супровід. 02-03.01.2017 о 10.00 та 13.00 у великій залі Палацу культури і творчості пройдуть новорічні дитячі ранки з розважальною конкурсною програмою. 07 січня з нагоди Різдва Христового на Театральній площі міста відбудеться театралізоване свято «Українські вечорниці».

Міський голова Дмитро Биков подякував усім за сумлінну роботу, привітав зі святами, побажав здоров’я, родинного благополуччя та достатку. Запросив усіх долучитися до відзначення свят.