Міський голова Сергій Супрун провів 09 червня прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять у перший, другий та третій вівторок щомісяця, де, згідно з попереднім записом, містяни мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання, які їх найбільше хвилюють.

Прийом пройшов у громадській приймальні по вул. Миру, 24, каб. 110. Цього разу на особистому прийомі побувало 6 осіб. Серед піднятих проблем переважною більшістю були питання надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, проведення ремонту у під’їзді, ремонт лавок у дворі.

Під час особистого спілкування із заявниками очільник міста приділив увагу кожному, надав компетентні відповіді, знайшов оптимальні шляхи вирішення питання, визначив терміни їх виконання.