25 листопада у загальноосвітній школі №6 завершив свою роботу міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Протягом тижня педагоги міста брали участь в етапах конкурсу – написанні практичної роботи за фахом, презентували досвід роботи, проводили уроки, майстер-класи.

Привітати учасників конкурсу на церемонію закриття завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Він підкреслив, що праця вчителя надзвичайно важлива й відповідальна, бо саме педагог закладає основи майбутнього. Побажав учителям-переможцям міського етапу вдалого виступу на обласному, поділитися власним досвідом і здобути нового. Усім присутнім зичив здоров’я, добробуту, миру.

Переможцям міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» Олександр Чуприна і начальник відділу освіти Ірина Шошина вручили Подяки міського голови й грошові винагороди, голова профспілки Світлана Василенко подарункові набори:

Марині Щочці, учителю початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу;

Інні Балабась, учителю біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;

Юлії Шут, учителю музичного мистецтва спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу;

Юлії Сердюк, учителю інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської.

Вітали також учасників конкурсу дитячі художні колективи нашого міста яскравими номерами. До зустрічі на конкурсі «Учитель року – 2018»!