Протягом 21-24 листопада в Горішніх Плавнях відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Цьогоріч професійні уміння представили п’ять педагогів із чотирьох навчальних закладів міста в номінаціях «Фізика», «Фізична культура», «Українська мова та література», «Німецька мова» – Ірина Куленко, учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Василь Біліченко, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Лариса Печонкіна, учитель української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської; Алла Циганко, учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1; Лариса Пущенко, учитель німецької мови СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Під час захисту власного досвіду, тестування з фахової майстерності, проведення конкурсних уроків і майстер-класів учителі продемонстрували знання інноваційних методів навчання, уміння їх використовувати під час навчально-виховного процесу.

24 листопада в актовій залі загальноосвітньої школи № 6 відбулося урочисте закриття міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», на яке завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, представники відділу освіти, міського методичного кабінету, начальних закладів міста.

Надія Угнічева привітала педагогів міста на одному із найяскравіших освітянських свят – конкурсі педагогічної майстерності «Учитель року – 2018». Подякувала за служіння обраній справі, професіоналізм, побажала здоров’я, хорошого настрою, нових перемог на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу.

Ірина Шошина висловила слова подяки адміністраціям навчальних закладів  ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка і СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської за створення належних умов для проведення етапів міського конкурсу, членам журі – за об’єктивність оцінки роботи конкурсантів, самим учасникам конкурсу – за вміння й бажання працювати, за готовність до змін.

Подяки міського голови за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти міста вручили переможцям міського конкурсу «Учитель року – 2018» – Ірині Куленко, учителю фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Василю Біліченку, учителю фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Ларисі Печонкіній, учителю української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської; Ларисі Пущенко, учителю німецької мови СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та лауреату міського конкурсу Аллі Циганко, учителю української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Учасників конкурсу нагородили грамотами відділу освіти, вручили кубки «Зірка педагогічної майстерності» та чеки на 2 тис. грн переможцям та 1 тис. грн лауреату конкурсу, подарунки від міського комітету профспілки.

Творчі колективи навчальних закладів дарували присутнім гарний настрій та створювали атмосферу свята.

Представляти Горішні Плавні на обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» будуть Ірина Куленко, Василь Біліченко, Лариса Печонкіна, Лариса Пущенко. Тож успішного виступу нашим конкурсантам!